ژنراتور برق خورشیدی موبایل

ویژگی های اصلی استفاده معمولی فراهم می کند حفاظت از پشتیبان و حفاظت از انفجار برای کامپیوتر خانه و کامپیوتر کوچک، روتر و مودم شبکه سیمی و بی سیم، سیستم های سینمای خانگی، کنسول های بازی، و الکترونیک شخصی. ضمانت اسناد ارزشمند، عکس ها، فیلم ها و فایل های موسیقی از دست دادن یا ...

ارسال درخواستچت کن

ژنراتور برق خورشیدی موبایل

ویژگی های اصلی
استفاده معمولی
فراهم می کند حفاظت از نسخه پشتیبان تهیه و حفاظت از اشباع برای کامپیوتر خانه و کامپیوتر کوچک، روتر و مودم شبکه سیمی و بی سیم، سیستم های سینمای خانگی، کنسول های بازی، و الکترونیک شخصی. حفاظت از اسناد ارزشمند، عکس ها، فیلم ها و فایل های موسیقی از دست دادن و یا آسیب به علت نوسانات برق و افزایش و همچنین خاموش کردن تجهیزات کنترل نشده ناشی از قطع برق.
نرم افزار مدیریت قدرت
نرم افزار PowerPanel Personal Edition رایگان برای دانلود با تمام سیستم های UPS با یک پورت USB یا سریال موجود است. این نرم افزار دارای یک رابط داشبورد کاربر پسند برای کنترل و نظارت بر سیستم های یو پی اس است. عملکرد پیشرفته آن شامل مدیریت زمان، خود تست، ثبت رویداد و بیشتر.


معرفی مختصر مورد

شرح مفصل شرح مختصر


تصاویر ژنراتور برق خورشیدی موبایل


mobile solar power generator

mobile solar power generator

mobile solar power generator

mobile solar power generator

mobile solar power generator


مزایای اصلی ما
منبع تغذیه مجزا و قابل حمل: همراه با خروجی های 1 * 100V / 110V AC (300W Pure Sine Power Inverter)، 3 * DC خروجی (یک کابل سوکت اضافی سیگنال)، 2 * پورت USB. این می تواند دستگاه های USB / 5V، DC / 12V و AC را در هر جایی شارژ کند.
PURE SINE WAVE: خروجی موج سینوسی خالص حتی حساسیت الکترونیک را کنترل می کند، بهتر از تغییر موج سینوسی است، با حالت کنترل پردازنده هوشمند، خروجی سوئیچ کلید، صفحه نمایش LED، اتصال کوتاه و حفاظت از ولتاژ
ظرفیت بالا برای خانه و یا از راه دور: با ظرفیت باتری 300 وات، استفاده از در فضای باز برای کمپینگ، پیک نیک، هواپیماهای بدون سرنشین و دیگر فعالیت های بیرونی با اندازه کوچک، با دست برای حمل آسان، استفاده خانگی به عنوان منبع برق اضطراری در هنگام قطع برق.
ساعت عقب بلند: 1.5 ساعت (PC + Display)، 60 ساعت (LED 12V 3W)، 16 بار (برای شارژر موبایل 5V)، 4 ساعت (لپ تاپ 13)، 4 ساعت (50 وات فن)، 2.5 ساعت (32 ولت) تلویزیون ال سی دی)، 8-10 ساعت (20W صرفه جویی در انرژی لامپ).
با 3 راه ورودی شارژ - صفحه اصلی دیوار برق AC خروجی، سیگار خودرو DC 12V / 24V قدرت و 18V 100W پانل قدرت خورشیدی (به طور جداگانه).


صحنه های برنامه


mobile solar power generator

کمپینگ ملزومات

کمپینگ ملزومات
نیروگاه برق قابل شارژ را به اردوگاه خود منتقل کنید و از انرژی نامحدود از خورشید لذت ببرید. این می تواند قدرت یخچال قابل حمل، دستگاه CPAP و بسیاری از دستگاه های کمپینگ دیگر را تامین کند.

قطعی برق

قطعی برق
ژنراتور برق خورشیدی همراه قادر است از یک رایانه رومیزی و یک مانیتور برای 4.5 ساعت یا 5.7 ساعت زمان برای نور 40 وات پشتیبانی کند.

تسکین فاجعه

تسکین فاجعه
نگه داشتن چراغ های خود و آماده سازی تجهیزات برای هر بحران. وقتی قدرت خارج می شود، لازم نیست ناتوان باشید.


توجه داشته باشید:
زمان شارژ دستگاه شما را محاسبه کنید:
زمان شارژ = 300 وات (حجم کل) / قدرت دستگاه شما
به عنوان مثال، قدرت دستگاه شما 50 وات است. سپس زمان کار = 200wh / 50w = 4 ساعت (حدود، دقیق نیست)


Hot Tags: ژنراتور برق خورشیدی موبایل، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه
محصولات مرتبط
پرس و جو