شارژر پانل خورشیدی قابل حمل

عملکرد محصولات عالی عملکرد ضعیف نور عملکرد عالی در شرایط کم نور پیشرفت آزمایش باد و برف بارگیری ماژول تایید شده برای مقاومت در برابر باد شدید (3800 پاسکال) و بارهای برف (5400 پاسکال) توضیحات مختصر محصول جزئیات جزئیات هنگامی که شما نیاز به استفاده از انرژی خورشیدی قابل حمل

ارسال درخواستچت کن

ویژگی های محصولات
عملکرد عالی نور ضعیف
عملکرد عالی در شرایط نور کم
آزمایشات بار و باد برف بار
ماژول تایید شده برای مقاومت در برابر باد شدید (3800 پاسکال) و بارهای برف (5400 پاسکال)


شرح مختصر محصول

توصیف مختصر توضیحات محصول


جزئیات مورد
هنگامی که شما نیاز به استفاده از شارژر قابل حمل پانل خورشیدی برای شارژ کردن باتری، فریزر ماشین، تلفن همراه یا دوربین دیجیتال و غیره، لطفا آن را برای جذب نور خورشید گسترش دهید.

portable solar panel charger

portable solar panel charger

اگر شما نیازی به استفاده از پانل خورشیدی ندارید، لطفا آن را به یک کیسه (خودتان می توانید یک کیسه)، و آن را فضای زیادی را ذخیره و آسان برای انجام و ذخیره کنید.

portable solar panel charger

portable solar panel charger


جزئیات بیشتر
1. حفره سوراخ قابل حمل
این برای شما طراحی شده است که پانل خورشیدی را در کیسه خود بچرخانید و می توانید دستگاه های خود را نیز بسنجید.

سوراخ تسمه نقاله قابل حمل

2. پانل خورشیدی سیلیکون monocrystalline.
کارآیی ترین در میان تمام پانل های خورشیدی است. و فن آوری PET، بسیار با دوام، عمر حداکثر 25 سال است.

پانل خورشیدی سیلیکون منقبض شده

3. پارچه ضد آب PVC
پارچه های PVC پوشش داده شده است ضد آب، ضد خش مخملی نسبت به بادبان دیگر. نرم تر در دمای پایین، به اندازه کافی قوی، سبک وزن.

پارچه PVC ضد آب


کاربرد محصول
پنل خورشیدی قابل شارژ می تواند برای هر باتری قابل شارژ شارژ شود. این موتور به اندازه کافی قدرتمند است تا یک ماشین الکتریکی گلف، ماشین الکتریکی / دوچرخه، ماشین گشت زنی، ماشین سفر گردشگری، قایق بادبانی، قایق، قایق بادبانی، موتورسیکلت، RV، وسایل نقلیه امدادی، کامیون / تریلر، کاروان، کامیون، کامیون، تریلر، کابین، چادر، خانه های متحرک، طرح های سقف بیشتر، هرگونه تولید غیر مجاز سقف تولید انرژی سقف، سیستم خورشیدی خورشیدی و غیره


سوالات متداول
1. شما چه نوع پنل خورشیدی دارید؟
پتو خورشیدی قابل انعطاف، و دارای کیفیت متفاوت برای برآوردن بودجه قیمت شما. ما راه حل های سری را برای شما انتخاب می کنیم که بهترین است.
2. بازار اصلی شما چیست؟
پانل های خورشیدی ما به طور عمده به شمال امریکا، آفریقای جنوبی، شرق میانه، استرالیا و اروپا فروخته می شود. مهم نیست که کجا هستید، می توانید آن را خریداری کنید.
مشتریان کجا هستند، جایی که بازار ماست. ما قبلا به آمریکا، استرالیا و اروپا و غیره فروش داده ایم. اما مشتریان بالقوه ما در سراسر جهان هستند.
امیدواریم محصول ما در سراسر جهان به فروش برسد. فقط یک تماس یا ایمیل برای خرید، و شما در بازار هستید.
ما سال ها تجربه صادراتی داریم، مشتریان شرکت ما بیش از 20 کشور و منطقه مانند آمریکای جنوبی، اروپا، آفریقا، آسیا و غیره هستند.


Hot Tags: شارژر پانل قابل حمل، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه
محصولات مرتبط
پرس و جو